Windows XP įdiegimas vietoj Vistos

Windows Vista, nors ir jau du metai kaip rinkoje, vis dar nesulaukia pripažinimo iš kai kurių vartotojų. Daugelis, įsigiję naują nešiojamą kompiuterį, pasirenka instaliuoti, senstelėjusią, bet patvarią ir patikimą Windows XP operacinę sistemą. Su tokiu prašymu, į mus kreipiasi keletas žmonių per savaitę.

Instaliuojant Windows XP į kompiuterį, kuriame anksčiau buvo Windows Vista, eiliniams vartotojams, ne retai gali būti sudėtinga. Visų pirma gali reikėti pasigaminti būtent tam laptopui skirtą instaliacinį Windows XP CD su Sata valdiklio (controller) tvarkyklėmis (drivers). Tačiau sudėtingiausia, atliekant Windows XP įdiegimo procedūrą yra visų įrenginių driverių suradimas. Bėda tame, kad daugelis gamintojų, nepateikia naujiems laptopų modeliams, skirtų Windows XP tvaryklių. Tada man tenka pagal chipseto modelį, ieškoti analogiškų tvarkyklių kituose tinklapiuose arba savo archyve. Tačiau tai jau atlikau šimtus kartų, todėl drąsiai galiu teigti, kad ir su Jūsų kompiuteriu galėsiu pagelbėti!

Kreipkitės, ir mes perinstaliuosime Windowsus Jūsų kompiuteryje, bei surasime ir įdiegsime visas reikalingas tvarkykles, kurias taip pat pateiksime atskirame CD arba Jūsų nešiojamo kompiuterio kietajame diske. Tad ateityje, vėl sugalvoję perinstaliuoti Windows XP, visus reikiamus driverius Jūs turėsite su savimi. Mėgaukitės savo naujuoju kompiuteriu taip, kaip Jūs įpratę. Įdiegę Windows XP mes taip pat įrašysime visus atnaujinimus, nemokamą antivirusinę ir kitas, Jūsų pageidaujamas programas.

Raktažodžiai: , , , ,

Komentarai (4) temai “Windows XP įdiegimas vietoj Vistos”

 1. Bolidas rašo:

  velniop ta vista,XP niekas nepakiais

 2. giedrius rašo:

  Metu gale pardavime pasirodys windows 7. Nebereiks sukt galvos del Vistos

 3. Linas rašo:

  Suksim galvas del 7tu beja jau irasius 7tus vietoi xp tik dar daugiau problemu atsirado tai draiveriai per seni tai programos senesnesne luzineja ir t.t. ir pansei , vnz nori stabiliu geriau naudok xp su naujausiu service pack.

 4. Gues rašo:

  na Linai, buvai tu teisus, stai jau 2010 ir manau didzioji dauguma sutiks su manim, kad Giedrius dabar jau teisus.

  As irgi bandysiu buti kada nors teisus ir spesiu, kad tokios arsios diskusijos kaip kuri Windows desktop OS yra geriausia nebebus, sekanti karta aptarinesime kazka panasaus i pliusus ir minusus tarp Windows 8 ir Google Desktop (Chrome) OS.

  Kodel? Nes ateiti mums bus svarbiau prieiga prie musu Desktopo (sinchronizuoto!) ir musu kompiuteriu darbalaukius valdyti siekianti sistema tegul nesitiki, kad mes dar turesime kantrybes gaisti laika konfiguruodami ar updatindami savo irenginius. Apskritai jeigu irenginys ir operacine sistema tarpusavyje nesukurs to “patogaus ir solidaus” pojucio… Tad, manau, pamatysime daugiau bendradarbiavimo ir susigrupavimo (kas nebutinai yra gerai) i aliancus tarp programines sistemines irangos gamintoju.

  Tik visgi liudna, kad tai jau galime tureti siandien, taciau del ivairiu faktoriu bukumo, trumparegiskumo ir pan, mes stabilia, patogia, greita ir visiems atvira OS turesime tik kokiais 2020.