Ką apie mus sako klientai?

Labai ačiū Andriui už greitai ir kokybiškai atliktus darbus. Per porą valandų nuo pagalbos šauksmo telefonu kompiuteriai ir bevielis ryšys veikė ir veikia kaip bitutės.
P.S. tai tikrai neužsakyta ir nuoširdu

- Vita

Ačiū už tokį greitą ir tvarkingą kompiuterių sutvarkymą, buvo tikrai greita, kokybiška ir profesionalu. Kitą kartą tikrai žinosim kur kreiptis. Sėkmes

- Daiva ir Ieva iš Antakalnio

Ačiū, kad taip greitai įdiegėt Windows XP į mano kompiuterį! Prie Windows Vista niekaip negalėjau pripratsi, o ir kantrybe aš nepasižymiu. Kompiuteris dabar veikia greičiau, o ir visos ikonėlės bei mygtukai ten pat kur aš ir pripratusi juos matyti. Tad dar kartą dėkoju už pagalbą!

- Kristina iš Šeškinės

Susisiekus, atvyko ir problemą išsprendė operatyviai. Mielai rekomenduosiu Jus draugams.

- Romas iš Fabijoniškių

Keletą kartų yra tekę naudotis kitų kompiuterių technikų paslaugomis, tačiau darbai visada užtrukdavo ilgokai ir tos pačios problemos ne retai sugrįždavo nepraėjus nei savaitei. “Vilniaus kompiuteriai” paliko labai gerą įspūdį, netgi sugebėjo pajungti TV tunerį, kuris pasak kitų specialistų buvo neveikiantis.

- Martynas iš Justiniškių

Niekaip negalėjom namie prijungti nešiojamo kompiuterio prie interneto bevieliu ryšiu. Draugas bandė pagelbėti, tačiau po to interneto iš viso nebeliko. Per skelbiu.lt suradau “Vilniaus kompiuterius”. Nesigailiu, kad juos pasirinkau, problemą išsprendė per pusę val., paliko gerą įspūdį.

- Andrius iš Bendorių kaimo

Dangį galiu rekomenduot visiem pas ką įvyko mažu ar dideliu bėdelių su kompiuteriu , šis geranoriškas ir tikrai geras profesionalas tikrai jums padės bet kokioj situacijoj šituo įsitikinau ne karta , ir likau labai patenkinta ir dėkinga turiu reikiamas programas, išvalytą kompiuterį ir pan. Ačiū.

- Lera iš Vilniaus

As taip pat turejau problemu su kompiuterio darbu. Tikrai galiu pagirti ir rekomenduoti sita zmogu. Man padejo susitvarkyti su antivirusine ir kompiuterio isvalymu nuo slamsto.
Siandien suteike tokia profesionalia pagalba, uz kuria nezinau kaip ir atsidekot. Nusipirkome Zebra modema ir norejome isirengti bevieli interneta su kuriuo nemazai privargome. Deka Dangio nuosirdzios ir labai greitos pagalbos jau juo naudojuos.
Jei kam kokios problemos manau tikrai galite be baimes kreiptis i ji.

- Rūta iš Vilniaus

Aš taip pat norėčiau pasinaudot proga ir padėkot bei rekomenduot vilniaus kompiuterius.
Susikambinau, tai mano visas problemas tiek su PC tiek su nešiojamu kompu per porą valandų išsprendė. Paskui dar turėjau klausimėlį dėl failų perkėlimo iš vieno kompo į kitą, tai prisijungė per internetą ir viską atliko per keletą minučių. Tad didelis ačiū, kompas manau veiks be problemų, tai greit nepasimatysim, bet kai prireiks vėl pagalbos, būtinai kreipsiuos.

- Rita iš Vilniaus

As taip pat noreciau prisidet ir pazert geru zodziu is savo pagyru puoduko.
Teko jau pora kart kreiptis pagalbos SM, sulaukiau ne vieno patarimo (aciu visiems), bet tiesiogines pagalbos sulaukiau is sito vaikinuko. Kas svarbiausia man tuo tarpu buvo, kad labai operatyviai!
ir giriu cia, aisku, ne be reikalo gal dar kada prireiks ir busiu pliusiuka uzsidejus, tad drasiau galesiu rekt HELP!

- Muske iš Vilniaus

Mums Jūsų nuomonė svarbi!
  1. Prašome įvesti el. paštą