Kas mes tokie?

Mes esame maža, bet profesionali kompiuterių ekspertų komanda. Aptarnaujame tiek fizinius, tiek juridinius asmenis Vilniuje ir šalia jo. Sėkmingai dirbame jau nuo 2007 metų pradžios. Atvykstame į Jūsų namus ar biurą. Taip pat kviečiame pristatyti kompiuterius mums Pašilaičiuose, kuriuos, dažniausiai sutaisome per vieną darbo dieną.

“Vilniaus kompiuteriai” yra UAB “EVOT” IT sistemų taisymo, diegimo ir priežiūros padalinys.

Teikiame paslaugas ir Vilniuje įsikūrusiam smulkiajam verslui, kuriam ir patys priklausome. Suprantame ir gyvavimo nelengvinančią dabartinę ekonominę situaciją, todėl mūsų paslaugų įkainiai nėra aukšti, o darbų atlikimo kokybė ir patikimumas Jus maloniai nustebins. Pas mus dirba tik sertifikuoti IT profesionalai. Esame Microsoft partneris, bei turime Microsoft smulkiojo verslo kvalifikaciją. Naudodami Microsoft technologiją, verslui teikiame aukščiausios klasės IT sprendimus.

Microsoft Sertifikuoti ProfesionalaiMicrosoft smulkiojo verslo specialistai Vilniuje

Vilniaus kompiuterių inžinieriai aktyviai dalyvauja Crossloop bendruomenės tinklapyje, kuris įgalina mus, nuotoliniu būdų suteikti paslaugas žmonėms ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Crossloop tinklapyje galite peržiūrėti klientų iš Europos ir Jav atsiliepimus apie mūsų suteiktą pagalbą jų kompiuteriams.

Mes esame tarp geriausių, tokio pat pobūdžio paslaugas teikiančių bendrovių pasaulyje (su ne pasaulinėmis, o Lietuvos rinką atitinkančiomis kainomis). Kviečiame Jus pasinaudoti mūsų paslaugomis ir įsitikinti tuo patiems.

Mūsų kompiuterių ekspertas Dangis - Microsoft būstinėje, Redmonde, JAV